lidi

další články na nových stránkách

25. dubna 2007 v 17:37 | žELVA
nemyslete si, že nepíšu. Píšu. ale není to vidět. :-) mezitím jsme zrekonsruovali jeden krámeček, doděláváme druhý, a dokončujeme nové webovky, na které tento blog postupně přesuneme. nové, lepší webovky (aspoň doufám :-) ... Zatím ale trochu mlčím. práce je tolik, že jsem jí snad nikdy tolik neměla. ale je to práce příjemná.
tak až se něco uděje, tak se to dozvíte. zatím vydržte, od mého blogu si odpočiňte, a jděte třeba do lesa. venku je tak krásně.

Živnostníci zklamali?

15. března 2007 v 9:19 | žELVA
Jojo, někdo něco řekne, a novináři si to neověří a hned to pustí ven.

Reklamní kampaň

7. února 2007 v 13:53 | žELVA

Dovětek k jednomu článku od Rejžka

1. února 2007 v 12:40 | žELVA
Umřel jeden popový skladatel. Taky to byl jenom člověk, přestože si o něm může kdokoliv myslet cokoliv. No jo, ale na jeho oslavu i na jeho neoslavu bylo napsáno hafo písmenek. A prodiskutováno bylo také mnohé. Korunu tomu ovšem nasadil Rejžek, když okomentoval to, jak jeho "nekrolog" předtím okomentovali anonymové na netu. Myslím, že při psaní toho fejetonu (je to vůbec ještě fejeton?) se kráááálovsky bavil. Ano, on především, který se nebál veřejně a neanonymně říci, že král je nahý.

Tak už bydlíme

26. ledna 2007 v 15:18 | žELVA
Po několika neúspěšných jednáních v několika krásných domech jsme nakonec uzavřeli smlouvu v náádherném starobylém domě (č.p. 58!), obchůdek bude větší, členitější a doufáme stylovější, než ho máme teď. Stěhovat se budeme v průběhu února.

Některá auta jsou si rovnější

11. ledna 2007 v 10:42 | žELVA
Aneb jak některá auta nemusí platit mýtné a jiná ano. (opsáno z Lidovek)

Santa Claus skeptickýma očima vědy

22. prosince 2006 v 17:49 | žELVA
opsáno z webu Anti - santa cézet

Budeme se stěhovat!

30. listopadu 2006 v 8:33 | žELVA
Je to fakt. Dostali jsme po dvou letech celkem bezproblémové symbiozy s Martinem Pithartem od něj výpověď z nájmu. Takže, pokud někdo víte, kam složit deset tisíc různých knih, několik polic a stolů, CD bazar a dvě želvy s počítači, poraďte. Máme ovšem několik požadavků nwebo spíše zbožných přání (tak to jsou oni. Něco chtějí a ještě si kladou podmínky): krámek by měl být v Mělníku, co nejvíce v centru, se vstupem nejlépe přímo z ulice (ne tedy uvnitř obchoďáku), ne v patře, s aspoň malou výlohou nebo vitrínou, a měl by mít aspoň 60 metrů čtverečných (ideálně tak 100-150, 200 už by asi bylo moc, i vzhledem k výši nájmu). Dále by v okruhu padesáti metrů kolem nemělo být žádné jiné knihkupectví (to je poslední dobou v Mělníku ale problém, s knihami dokáže zdá se obchodovat kdekdo, achjo).
Tohle je jen takový výkřik. Něco určitě seženeme, v Mělníku jsou volné obchody. Jen jsem si chtěla takto trochu postěžovat. Když potřeboval pomoci, tak jsme mu byli dobří. Dnes už nás nepotřebuje, tak ať si táhneme. :-(
Nicméně, pokud o nějakém obchůdku víte, napište mi to do diskuse nebo do mejlu, mohli jsme si něčeho nevšimnout. A mějete se hezky a nebojte se: želvy se nedají. A jsou nezničitelné.

Cesta domů v Mělníku - tisková zpráva

20. listopadu 2006 v 10:51 | žELVA
Nová společenská hra pro hospic: CESTA DOMŮ
Všichni se ztratili. Kdo se první dostane po cestě domů?

Děkujeme!

16. listopadu 2006 v 11:17 | žELVA
Včera, tj. 15.11. kvečeru, utekla nám ze zahrady u domu naše kokršpanělka. Je to tulačka, ale tentokrát to nějak nezvládla a v Mlazicích se ztratila. Naštěstí ji hodní lidé dopravili do mělnického útulku, ten ji vyfotil a dal na internet. Večer jsme lítali po Mlazicích jako trubky, svítili baterkou do každého temného koutu, zda tam vysílením neusnula ... Ráno jsme ji naštěstí našli na internetu. Dixi jsme si odvezli, ostatní pejskové dostali aspoň pytel granulí.
Tímto bychom chtěli mělnickému útulku pro pejsky a kočičky poděkovat, že je. A neznámým hodným lidem za to, že Dixi do útulku odvezli.
(původně publikováno na serveru Mělníček.cz)

budeme mít pojmenované auto :-)

16. listopadu 2006 v 11:02 | žELVA
Hurá! Naše nové soukromé auto (obrovská kráva ve srovnání s tím vším, co jsme měli dosud) toyota carina (důvěrně "ten náš tank") dostane samolepky.

Esoterické Čechy

14. listopadu 2006 v 18:09 | žELVA
Vychází v nakladatelství Eminent edice, mapující zajímavá místa naší republiky. Ale ne z hlediska turistického, spíš z hlediska historického a duchovního.

Nahrej svoji matku

5. listopadu 2006 v 16:01 | žELVA
Napsal mi synovec. Je to celkem rozumné dospělé mládě, které se bohužel narodilo v naší praštěné rodince. Nezávidím mu...
 
 

Reklama